top of page

Wed, Jul 17

|

Boutique Hotel Klárov Praha

Agilní HR Workshop – Agilní vzdělávání a Digitální dovednosti - Praha, 17/7

Přijďte se podělit o své zkušenosti z oblasti agilního HR nebo se poučit od těch, kteří v současné době plánují nebo prochází agilní transformaci v rámci svého týmu, oddělení nebo organizace. Každý workshop nabídne i zajímavé hosty z businessu a dalších organizací.

Omlouváme se. Kapacita workshopu byla naplněna.
Prosím kontaktujte nás přímo
Agilní HR Workshop – Agilní vzdělávání a Digitální dovednosti - Praha, 17/7
Agilní HR Workshop – Agilní vzdělávání a Digitální dovednosti - Praha, 17/7

Time & Location

Jul 17, 2019, 5:30 PM – 8:30 PM

Boutique Hotel Klárov Praha, U železné lávky 567/12, 118 00 Praha 1, Malá Strana

About the event

17:30 – 18:00 Úvodní drink a Registrace

18:00 – 20:00 Workshop včetně kávové přestávky

20:00 – 20:30 Závěrečná diskuze

20:30 Ukončení akce

Agilní HR Workshop je nová platforma pro HR profesionály i odborníky z jiných oblastí, kteří chtějí sdílet a diskutovat zkušenosti z agilní transformace a učit se od sebe navzájem.

Agilní přístup mění způsob jakým organizace najímají, alokují, rozvíjí, hodnotí a odměnují své zaměstance.

HR hraje v této transformaci hlavní roli a musí být svým organizacím a manažerům rovnoceným partnerem, aby se dané změny mohly úspěšně realizovat.

HR je většinou do podobných organizačních změn začleněno až velmi pozdě, a převládá obecný názor, že nemají potřebné schopnosti a dovednosti, které společnosti na dané změny potřebují. Není již na čase tento obecný názor změnit a stát se rovnocenným partnerem a podporou, kterou společnosti a organizace potřebují a uvítají?

Tentokrát na téma Agilní Learning a Digitální Skills - hostem bude Filip Dřímalka z DigiSkills.

Filip Dřímalka je odborníkem na digitální transformaci organizací zaměřených na inovace a budování digitálních kompetencí. Pomáhá organizacím v regionu střední a východní Evropy technologickými inovacemi, transformací jejich digitální kultury a spoluprací s technologickými společnostmi a startupy.

Tickets

  • Agilní HR Workshop, 17/7

    Poplatek za workshop je 990 Kč a zahrnuje úvodní drink, občerstvení, materiály a externí řečníky. Vezměte prosím na vědomí, že v případě zrušení je vstupenka nevratná, nicméně pokud zrušíte svou účast více než 48 hodin před akcí, pozveme Vás namísto toho na další workshop v pořadí ( srpen 2019).

    CZK 990.00
    Sale ended

Total

CZK 0.00

Share this event

bottom of page