Podzim 2020 | Absolutum Boutique Hotel Praha

Agilní HR, 2-denní kurs

Chceš se dozvědět více o agilitě, agilním HR a zjistit jak může HR pomoci vytvořit agilní organizaci a pomáhat rozvíjet agilní lídry a týmy? Tento kurs je tedy přímo pro tebe.
Agilní HR, 2-denní kurs

Čas a Místo

Podzim 2020
Absolutum Boutique Hotel Praha, Jablonského 639/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

O Události

Kurs je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit základy agility a začít budovat své dovednosti v agilním HR, aby pomohli vytvořit agilní týmy, manažery a agilní organizaci.

Kurz je velmi interaktivní, postavený na klíčových agilních principech, které si tak můžete vyzkoušet rovnou v praxi. Očekáváme aktivní zapojení, ochotu sdílet zkušenosti, učit se nové věci a následně je realizovat ve vašem týmu, oddělení nebo a organizaci.

The course is designed for all who wants to learn agile basics and start building their agile HR capabilities to help create your agile organization, leaders and teams.

This course is very interactive, built on key agile principles which you can experience along the course. We expect active involvement, willingness to share and learn new things with the intention to implement it in your team, function and organization.

Vstupenky
Price
Quantity
Total
  • Agilní HR Kurs, Podzim 2019
    CZK 10,000
    CZK 10,000
    0
    CZK 0
TotalCZK 0

Sdílet